پا به پای آفتاب

پا به پای آفتاب

امام رضا (ع): پیامبر اکرم (ص) فرمود: اولین پرسشی که در قیامت از بنده می‌شود، دوستی ما اهل بیت است. عیون اخبارالرضا (ع)،ج1، ص 62
دوستی با اهل بیت گوهری است که هیچ کالایی با آن برابری نمی‌کند و از باقیات صالحات است. این دوستی راهی به‌سوی خداوند و بسیار ارزشمند است که سرچشمه‌ی اعمال صالح و راه صحیح هدایت است.این کتاب بر آن است تا با نگاهی به سخنان گهربار امام رضا (ع)، جلوه‌های ارتباط با اهل‌بیت را روشن‌تر کند.


وظیفه‌ی ما در مقابل اهل‌بیت چیست؟ آیا همین که در روز عاشورا مراسم سوگواری برگزار کنیم و شب‌های احیا را تا صبح بیدار بمانیم کافی است؟ چگونه می‌توانیم خود را به واقع شیعه و پیرو اهل‌بیت بنامیم؟ واقعیت این است که بخش وسیعی ابعاد آموزشی وجود اهل‌بیت و اهمیت توجه و تمسک به آن آموزه‌ها در زندگی افراد مورد غفلت واقع شده است.
این کتاب با تمرکز بر احادیث امام رضا (ع) در این حوزه و بیان سخنان سایر ائمه می‌تواند مخاطبان خود را با ابعاد تازه‌ای از سخنان این بزرگواران آشنا کند.


گزیده‌ای از متن کتاب:
در زیارت اربعین می‌خوانیم: «خدایا! امام حسین (ع) خون دلش را و جان و روحش را در راه تو فانی کرد. برای این که بندگان تو را از نادانی بیرون بیاورد.» فلسفه‌ی قیام و نهضت حضرت سیدالشهدا (ع) که قرن‌ها است شیعیان بر مظلومیت ایشان می‌گریند، جهل‌زدایی است...

تولید شده در موسسه خدمات مشاوره ای جوانان وپژوهشهای اجتماعی آستان قدس رضوی

 

قیمت: 11,000 ریال خرید این محصول
برچسب ها : پا به پای آفتاب , آستان مهر , محصولات مشاوره ای , خانواده پویا

تبلیغات

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر

پیگیری سفارش

برای پیگیری مرسولات و سفارشات شناسه سفارش خود را وارد کنید

تبلیغات

امکانات سایت

????? ????? ?? ????? ????