در آشیان مهر

در آشیان مهر


هدف از ایجاد ارتباط سالم و هدفمند بین زوج ها توانمند ساختن آن هاست تا با داشتن این نگرش که هم برای خود و هم برای همسر خویش اهمیت و احترام قائل هستیم، درباره ی مسائل روزانه تبادل نظر کنیم. برای نیل به این هدف مهم است بدانیم درباره ی چه چیز و چگونه با همسر خود صحبت می کنیم و به او گوش می دهیم. این کتاب به شما کمک می کند تا راه های برقراری ارتباط مؤثر با همسرتان را بیاموزید. قسمتی از سرفصل های این کتاب عبارت است از: موانع ارتباطی و راه های پیشگیری از آن، عوامل مؤثر بر بهبود ارتباط، فضای ارتباطی، زبان بدن، همدلی و ... .

گزیده ای از متن کتاب

سرزنش و ملامت و تحقیر، همانند لقب دادن و برچسب زدن است و همان عواقب و چه بسا عواقب شدیدتری در پیش دارد، که نه تنها باعث بهبود وضعیت و جبران اشتباهات نمی شود، بلکه مسائل را پیچیده تر می کند.
چه باید کرد؟
اگر از کاری یا چیزی ناراحت هستید و آزده خاطر شده اید بهتر است آن را بیان کنید. تا مسأله بیان نشود، راهی برای حل آن و در نتیجه برای خلاصی خود از ناراحتی هایتان پیدا نخواهید کرد. کتمان مسائل کمکی به شما نمی کند.
به یاد داشته باشیم عدم موفقیت زن یا شوهر، با سرزنش کردن او جبران نمی شود. باید علت شکست و عدم موفقیت را پیدا کرد و برای رسیدن به پیروزی و موفقیت اندیشید و بهترین راه را یافت. هر شکست می تواند قدمی به سوی پیروزی و موفقیت باشد.

تولید شده در موسسه خدمات مشاوره ای جوانان وپژوهشهای اجتماعی آستان قدس رضوی


قیمت: 10,000 ریال خرید این محصول
برچسب ها : در آشیان مهر , خانواده پویا

تبلیغات

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر

پیگیری سفارش

برای پیگیری مرسولات و سفارشات شناسه سفارش خود را وارد کنید

تبلیغات

امکانات سایت

????? ????? ?? ????? ????