اخلاق در زندگی

اخلاق در زندگی

مسلم است که توجه به باید و نبایدهای اخلاقی خانواده از دیدگاه قرآن می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای را در حفظ و ایجاد تعادل روانی خانواده و انسجام این نهاد مقدس ایفا کند . بایدها و نبایدهایی که گاه خانواده‌ها به‌خاطر غفلت از آن دچار تزلزل و آسیب می‌شوند. این کتاب با ارائه‌ی گوشه‌ای از بایسته‌های اخلاقی و راه‌های دست‌یافتن به آن می‌تواند در ایجاد انسجام خانواده تأثیرگذار باشد.

گرچه که یافتن بایدها و نبایدهایی که موجب استحکام خانواده می‌شوند کار ساده‌ای نیست، ولی از آن دشوارتر ارائه‌ی شیوه‌هایی است که زوجین به کمک آن بتوانند این راهکارها را در خانواده‌ی خود عملی کنند.
در این کتاب علاوه‌بر ارائه‌ی بایسته‌های اخلاقی شامل؛ محبت، تفاهم، حسن خلق، حیا، غیرت و معاشرت تعریف و شیوه‌ها و تاثیرات اجرای آن در خانواده نیز بیان گردیده است.


گزیده‌ای از متن کتاب:
وقتی همسرتان موفقیتی به‌دست می‌آورد و یا کار خوبی انجام می‌دهد، از او تمجید کنید. خیلی مهم است که شما واقعاً به آنچه می‌گویید، باور داشته باشید. تشویق تصنعی نه‌تنها اثر خوبی نخواهد داشت، بلکه در همسر شما احساس بدی ایجاد خواهد کرد و حتی زمانی که شما صادقانه از او تعریف کنید احساس خواهد کرد که شما صادق نیستید...
 

 

 

تولید شده در موسسه خدمات مشاوره ای جوانان وپژوهشهای اجتماعی آستان قدس رضوی

قیمت: 10,000 ریال خرید این محصول
برچسب ها : اخلاق در زندگی , تحکیم خانواده , زندگی پایدار , آستان مهر , محصولات مشاوره ای ,

تبلیغات

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر

پیگیری سفارش

برای پیگیری مرسولات و سفارشات شناسه سفارش خود را وارد کنید

تبلیغات

امکانات سایت

????? ????? ?? ????? ????