گذر از پیچ و خمهای خواستگاری

گذر از پیچ و خمهای خواستگاری

ازدواج موفق، پایه و بنیان عالی برای ایجاد خانواده ای شاد و مستحکم است و «هیچ چیزی در جهان نمی تواند به اندازه ی ازدواج موفق زندگی انسان ها را شاداب تر و پویاتر کند.»


این کتاب با هدف تعیین بینش و افزایش آگاهی ها و مهارت ها شما را در جهت یک انتخاب مناسب همراهی می کند و توانمندی شما را درگذر از پیچ و خم این مرحله ی مهم زندگی می افزاید. در این کتاب به موضوعات زیر پرداخته شده است:

آگاهی ها و مهارت های قبل از خواستگاری، مراسم خواستگاری، گفت و گوی دختر و پسر، وضعیت اقتصادی و معیشتی، ویژگی های اخلاقی و رفتاری، مسائل دینی – مذهبی، شناخت خانواده ها، شیوه ی برگزاری جشن، ... .

گزیده ای از متن کتاب

اضطراب خواستگاری

عروس و داماد در روز خواستگاری مضطرب و تحت فشار هستند (مخصوصاً اگر برای اولین بار مراسم خواستگاری برای آن ها پیش آمده باشد). اگر قرار است سؤالاتی از یکدیگر بپرسند، قبل از مراسم آن ها را در ذهن مرور کنند. بسیار خوبست که دخترخانم قبل از آمدن میهمان ها برای پذیرایی، کمی تمرین کند تا از اضطرابش کاسته شود.

 

ساعت خواستگاری

معمولاً ساعت 4 تا 7 بعدازظهر، زمان مناسبی برای جلسه ی خواستگاری است. خانواده ی پسر باید سعی کند در ساعت تعیین شده حضور پیدا کند و اگر به دلایلی تأخیری پیش آید حتماً به خانواده ی دختر اطلاع داده و پوزش بخواهد.


(ص 49)

تولید شده در موسسه خدمات مشاوره ای جوانان وپژوهشهای اجتماعی آستان قدس رضوی


قیمت: 12,000 ریال خرید این محصول
برچسب ها : گذر از پیچ و خمهای خواستگاری

تبلیغات

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر

پیگیری سفارش

برای پیگیری مرسولات و سفارشات شناسه سفارش خود را وارد کنید

تبلیغات

امکانات سایت

????? ????? ?? ????? ????