نیمی حوا نیمی آدم

نیمی حوا نیمی آدم

 زوج های جوانی که تازه زندگی خود را آغاز کرده اند، بیش از هر چیز به دانستن ویژگی های روحی یکدیگر نیازمندند. شما چه اندازه از روحیات جنس مخالف خود اطلاع دارید؟ برای تداوم زندگی شیرینی که آن را با هزار شوق و امید، آغاز کرده اید چه تدبیرهایی اندیشیده اید؟آیا می دانید چگونه می توانید با نفوذ مؤثر در همسر خود رفتارهای او را تغییر دهید؟
این کتاب به شما کمک می کند تا پاسخ های نابی برای پرسش های خود پیدا کنید.

در کتاب « نیمی حوا، نیمی آدم» به موضوعات زیر پرداخته شده است:
شناخت دنیای متفاوت زن و مرد، آشنایی با دنیای زنان، آشنایی با دنیای مردان، آرامش خواهد آمد اگر ...، بیاییم رفتارمان را تغییر دهیم.

سرفصل های این کتاب عبارتند از:
شناخت دنیای متفاوت زن و مرد، آشنایی با دنیای زنان، آشنایی با دنیای مردان، آرامش خواهد آمد اگر، بیاییم رفتارمان را تغییر دهیم.

مجموعه ای که پیش روی شماست، حاوی نکات مهم و کلیدی مباحث کارشناسان، استادان علوم تربیتی، روان شناسی و علوم اسلامی در کلاس های آموزش خانواده ی مؤسسه خدمات مشاوره ای جوانان و پژوهش های اجتماعی آستان قدس رضوی است.

 

گزیده‌ای از متن کتاب:

 جلساتی خانوادگی ترتیب دهید

انگلیسی ها می گویند زن و شوهرها باید هر دو هفته یک بار با یکدیگر در طی جلسه ای صحبت و مشکلات خود و کودکان‌شان را بررسی کنند. البته، باید ترتیبی اتخاذ شود که این جلسات صوری و بی فایده نباشد.به هنگام صحبت کردن، به چشمان طرف مقابل نگاه کنید. این امر در مورد محارم، به ویژه همسر، صدق می کند. زیرا باعث افزایش مهر و محبت می شود.نوع نگاه و برق چشمان همسر، شاهدی بر صحت مطالب بیان شده از طرف همسر شماست.


تولید شده در موسسه خدمات مشاوره ای جوانان وپژوهشهای اجتماعی آستان قدس رضوی

قیمت: 10,000 ریال خرید این محصول
برچسب ها : نیمی حوا نیمی آدم , خانواده پویا

تبلیغات

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر

پیگیری سفارش

برای پیگیری مرسولات و سفارشات شناسه سفارش خود را وارد کنید

تبلیغات

امکانات سایت

????? ????? ?? ????? ????