مهارت‌های زندگی در سیره‌ی رضوی(م

مهارت‌های زندگی در سیره‌ی رضوی(م

بدیهی است که با توجه به جایگاه ویژه‌ی حضرت امام رضا (ع) در میان ما شیعیان، آشنایی با سیره و سنت آن بزرگوار ضرورت و اهمیت دوچندانی دارد.
و از طرفی آموختن مهارت‌های زندگی به‌خصوص مهارت‌های ارتباطی- اجتماعی، می‌تواند به افراد برای مدیریت شبکه‌ی ارتباطات اجتماعی یاری دهد.
اثر حاضر با پرداختن به مهارت ارتباطی- اجتماعی در سیره‌ی رضوی می‌تواند در مدیریت شبکه‌ی ارتباطات به سبک دینی و رضوی دیدگاه‌های جدیدی را ارائه می‌کند.


بدیهی است مهارت‌های زندگی با تاثیر از آموزه‌های دینی راهکارهای بسیار متفاوتی را از آموزش‌های صرفاً علمی و تهی از باورهای دینی ارائه می‌کند. این کتاب با پرداختن به مهارت ا رتباطی- اجتماعی در سیره‌ی رضوی و پرداختن به احادیث، روایات و بخش های مرتبط تاریخی می‌تواند نقش مهمی را در ساختن دیدگاهی دینی به این موضوع ایفا کند.

گزیده‌ ای ازمتن کتاب:

ارتباط درون فردی به ارتباطی گفته می شود که شخص با خود برقرار می کند و شامل صورت های گوناگونی چون مفهوم سازی(تفسیر مناظر،شرح علایم و...)،نگارش افکار،خیال پردازی،رؤیاهای شبانه و ...است.این ارتباط بنیادی ترین رابطه در میان سطوح ارتباطی است که در آموزه های دینی اهمیت بسیار دارد؛چرا که نخستین پیام الهی پیشوایان معصوم(ع)منقلب ساختن آدمی از درون است.

تولید شده در موسسه خدمات مشاوره ای جوانان وپژوهشهای اجتماعی آستان قدس رضوی

قیمت: 12,000 ریال خرید این محصول
برچسب ها : مهارت‌های زندگی در سیره‌ی رضوی(م , آستان مهر , محصولات مشاوره ای ,

تبلیغات

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر

پیگیری سفارش

برای پیگیری مرسولات و سفارشات شناسه سفارش خود را وارد کنید

تبلیغات

امکانات سایت

????? ????? ?? ????? ????