من و پدر و مادرم

من و پدر و مادرم

کتاب «من و پدر و مادرم» با هدف آموزش مهارت‌ها و نکته‌های لازم برای برقراری ارتباط صحیح نوجوانان با پدر و مادرشان تدوین شده است.
در فصل اول (اصول رابطه) راهکارهای ایجاد ارتباط و اصول آن در قالب داستانک‌های آموختنی و نکات جالب بیان گردیده. فصل دوم به احادیث مرتبط با موضوع کتاب در قالب داستان‌های زیبا می‌پردازد. و در فصل سوم (سین‌جیم‌ارتباط) سؤالات رایج نوجوانان دراین‌باره بیان و پاسخ اساتید و کارشناسان مجرب در این حوزه ایراد شده است.


گزیده‌ای از متن کتاب:

سعی کن در برابر ناهنجاری‌های پدرت صبرو متانت و برخوردی پرمهر و منطقی داشته باشی و دیگر اعضای خانواده را نیز به چنین شیوه‌ای تشویق کنی. همچنین از مادرت بخواه که در برابر هر خشونتی که از پدرت سر زد، واکنشی محبت‌آمیز داشته باشد. تلاش کن تا آن‌جا که می‌شود، عواملی را که در خانه موجب ناراحتی پدرت می شود، مانند سر و صدا و بی‌نظمی، از بین ببری و محیط خانه را برایش به مکانی آرامش‌بخش و دوست‌داشتنی تبدیل کنی. در صورتی که فردی مطمئن در میان نزدیکان، بستگان یا دوستان پدرت وجود دارد که توصیه‌هایش روی وی اثر می‌گذارد، از او خواهش کن با حفظ امانت و شیوه‌ای صمیمانه رهنمودهای لازم را به پدرت بدهد.


تولید شده در موسسه خدمات مشاوره ای جوانان وپژوهشهای اجتماعی آستان قدس رضوی

 

 

قیمت: 10,000 ریال خرید این محصول
برچسب ها : من و پدر و مادرم , من و پدر و مادرم , مهارت‌ها و نکته‌های , ارتباط صحیح نوجوانان با پدر و مادرشان , خانواده پویا

تبلیغات

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر

پیگیری سفارش

برای پیگیری مرسولات و سفارشات شناسه سفارش خود را وارد کنید

تبلیغات

امکانات سایت

????? ????? ?? ????? ????