فلش کارت تلاوت آرامش 2

فلش کارت تلاوت آرامش 2

شرح مختصر:

  • ارائه 36 حوزه آسیب پذیر در خانواده به همراه ارائه راهکارهای قرآنی
  • پرداختن ویژه به آیات قرآن کریم در موضوع خانواده
  • امکان مقایسه بین فرهنگ غلط و فرهنگ قرآنی در موضوعات مختلف خانواده
  • پرداختن به نقد فمنیسم و نگاه غرب به خانواده متناسب با مباحث ارائه شده
  • شامل موضوعات: ازدواج، همسرداری، تربیت فرزند، زن در خانه یا جامعه؟
  • شامل 42 کارت دورو، مصور و با طراحی جذاب

توضیحات بیشتر :

 5 غرفه با موضوعات ازدواج، همسرداری، تربیت فرزند، زن در جامعه، عفاف و حجاب

غرفه 1) ازدواج

11 حوزه آسیب پذیر ازدواج که در این غرفه به آنها اشاره شده است عبارتند از: آزادی‌های فردی، مسائل مالی، نقش پدر و مادرها، واسطه گری برای ازدواج، روابط دختر و پسر، خواستگاری، معیارهای انتخاب همسر، مهریه، جهیزیه، مراسم عروسی و شادی در مراسم عروسی.

غرفه 2) همسرداری

12 حوزه آسیب پذیر همسرداری که در این غرفه طرح گردیده عبارتند از: محبت در روابط همسران، شناخت همسر و تأمین نیازهای او، مهارت های زن و شوهر در برابر اختلافات، صله رحم، سختی ها و مشکلات زندگی، خودمحوری در روابط زن و شوهر، خانه محل بروز زیبایی‌ها و جذابیت‌ها برای همسر، رعایت عفاف و حجاب در خارج از خانه، رازداری در خانواده، نقش زن و شوهر در هدایت معنوی یکدیگر، مدیریت اقتصادی و نقش قناعت در خانواده، هدف زندگی.

غرفه 3) تربیت فرزند

در موضوع تربیت فرزند نیز 10 حوزه آسیب پذیر بررسی شده است که عبارتند از : انگیزه فرزندآوری، دوران بارداری، مهدکودک ، رفتار با خردسال، صداقت و دوستی با کودک، کودک و تربیت اسلامی، الگوسازی برای کودک، نوجوان و رفتار با آنها، تربیت و شخصیت فردای نوجوان، احسان به پدر و مادر.

غرفه 4) زن در خانه یا جامعه؟

به موضوع مهم حضور زن در خانه یا جامعه و آسیب های آن نیز پرداخته شده است در قالب 3 موضوعِ حذف کامل حضور اجتماعی زن؛ نگاهی نا متعادل، زن در جامعه؛ خانواده داری تعطیل؟! ، زن؛ جامعه؛ اشتغال.

غرفه 5) عفاف و حجاب

سیمای عفاف در قرآن کریم و احادیث و روایات نیز در قالب 10 حوزه بررسی شده است که عبارتند از: سیمای کامل عفاف در قرآن کریم و تفسیر و توضیح برخی از آیات در این زمینه و نیز سیمای عفاف ددر احادیث و روایات و نیز فتاوای مراجع عظام تقلید درد موضوعات تبرج، حد حجاب، حیا، بوی خوش و ...است.

قیمت: 35,000 ریال خرید این محصول
برچسب ها : فلش کارت تلاوت آرامش 2 , زن در خانه یا جامعه؟ , تربیت فرزند , همسرداری , ازدواج , ارائه 36 حوزه آسیب پذیر در خانواده

تبلیغات

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر

پیگیری سفارش

برای پیگیری مرسولات و سفارشات شناسه سفارش خود را وارد کنید

تبلیغات

امکانات سایت

????? ????? ?? ????? ????