شکست حصر

شکست حصر

"شکست حصر" به حماسه ی ذوالفقاری و تلاش های مردانی که با از خود گذشتگی ،زمینه  پیروزی بزرگ وشکست حصر آبادان  را فراهم آوردند می پردازد.

بازیکن در این بازی رایانه ای ،فضاهای متنوع و زیبایی را تجربه کرده و با استفاده از ادوات مختلف جنگی با دشمن مبارزه خواهد کرد.

شکت حصر آبادان حماسه دلیر مردانی است که با بال هایی به وسعت عشق در آسمان دل ها جاودانه شدند،خود رفتند و تا همیشه یادشان در قلب ها باقی ماند.

در داستان این بازی، تعدادی از فرماندهان ایرانی در هتلی در مرکز آبادان در محاصره نیروهای عراقی قرار گرفته اند و منتظر دریافت نقشه هایی هستند که برای عملیات شکست حصر آبادان نقش کلیدی دارد. بازیکن در مرحله اول بازی نقش سربازی را ایفا می کند که باید نقشه ها را به هتل و به دست فرماندهان برساند.
مردم تقریباً شهر را ترک کرده اند در تمام شهر پر از نیروهای عراقی می باشد و به کشتی های نیروهای دشمن برخورد می کنیم. در ادامه در مرحله دوم بازی، بازیکن نقش کماندوی ایرانی را بازی می کند که همراه با یکی دیگر از همرزمان خود در حومه شهر از هلیکوپتر پیاده می شوند تا خود را به شهر برسانند و نقش عملیات را دریافت کنند.


تولید شده در موسسه تبیان

قیمت: 45,000 ریال خرید این محصول
برچسب ها : شکست حصر

تبلیغات

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر

پیگیری سفارش

برای پیگیری مرسولات و سفارشات شناسه سفارش خود را وارد کنید

تبلیغات

امکانات سایت

????? ????? ?? ????? ????