شمشیر نادر

شمشیر نادر

بازی شمشیر نادر از سری بازی های ایرانی بسیار زیبا می باشد که درباره داستان های جنگ های سرزمین ایران است . بازی شمشیر نادر را می توان اولین بازی ایرانی پرفروش به حساب آورد زیرا که بعد از توزیغ این مجموعه در بازار علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرد! بازی ایرانی شمشیر نادر با گرافیک بالا و صحنه های جذاب توانسته است جوایز زیادی را در جشنواره ها ایران و همچنین کشورهای دیگر کسب کند!

ماجرای بازی شمشیر نادر از حمله و اشغال ایران توسط افغان ها در پایان دوره صفویه آغاز می شود و به ادامه وقایع پایان بازی "لطفعلی خان زند"و صحبتهای ارشک با لطفعلی خان زند در کرمان،هنگام محاصره ارتش قاجار می پردازد می پردازد . از طرف دیگر،پس از ظهور نادر در خراسان و شکست افغانهای ابدالی ،نادر به کمک سرداران وفادارش محمد حسن خان قاجار و کریمخان زند افغانها را در اصفهان ،پایتخت ایران شکست داده و سپس به سراغ ارتش روس در شمال ایران می رود. در این میان ارشک درگیر حوادث مختلف تاریخی شده و در نهایت در شیراز به کمک لطفعلی خان زند می شتابد.

بازی شمشیر نادر یا همان  QUEST OF PERSIA Nader Blade ساخته شده توسط بچه های ایران خاطرات زیبایی را برای شما به ارمغان خواهد آورد! با خرید این مجموعه به دنیای بازی های ایرانی قدم بگذارید! خرید بازی شمشیر نادر را به شما پیشنهاد می کنیم !

قیمت: 55,000 ریال خرید این محصول
برچسب ها : شمشیر نادر , خرید بازی شمشیر نادر ، بازی شمشیر نادر ، بازی ایرانی شمشیر نادر ، نادر ، فروش پستی بازی شمشیر نادر ، شمشیر نادر خرید ، بازی شمشیر نادر فروش , بازی شمشیر نادرخرید بازی ایرانی شمشیر نادر

تبلیغات

نظرات

مهدی تاریخ : جمعه 30 فروردین 1392 ساعت '20:32
بازی خوبی است.من در مدرسه با این بازی آشنا شده ام و فکر نمی کردم ساخت ایران باشد.
ارسال نظر

پیگیری سفارش

برای پیگیری مرسولات و سفارشات شناسه سفارش خود را وارد کنید

تبلیغات

امکانات سایت

????? ????? ?? ????? ????