شبکه‌سازی اجتماعی با نگاهی به...

شبکه‌سازی اجتماعی با نگاهی به...

شبکه‌سازی چیست و چه فوایدی دارد؟ تاریخچه‌ی شکل گیری شبکه کدام است؟ شبکه‌های اجتماعی چه شبکه‌هایی هستند؟ چه نمونه‌هایی از شبکه‌های اجتماعی موفق وجود دارد؟ کارتشکیلاتی در سیره‌ی نبوی چه جایگاهی دارد؟
اگر می‌خواهید پاسخ این سؤالات را با نثری عالمانه بیابید، کتاب شبکه‌سازی اجتماعی با نگاهی به دنیای مجازی را مطالعه کنید.

 

با دقت در تاریخ گذشته می‌توان ردپای شبکه را در وقایع بسیاری مشاهده کرد. پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز، شبکه‌های اجتماعی به وجود آمده در روند انقلاب کارها را بر عهده گرفتند و در حال حاضر، بسترهای مناسبی برای رشد و گسترش شبکه‌های اجتماعی انقلابی فراهم شده است.
در این کتاب که برای افراد فعال در فضاهای تشکیلاتی نگاشته شده است، تلاش کرده‌ایم با بیان نمونه‌هایی ازکارهای تشکیلاتی در اسلام، مفهوم شبکه و ضرورت شبکه‌سازی در فعالیت‌های موردنظر تشکل ها را بررسی کنیم.
در بخش‌هایی از کتاب نیز، به تاریخچه‌ی شکل‌گیری شبکه‌های اجتماعی مختلفی مثل احزاب و NGOها پرداخته‌ایم که در نهایت، به ضرورت شبکه‌های اجتماعی در دنیای حاضر می‌انجامد.

 

گزیده‌ای از متن کتاب:
جامعه ترکیبی است از شبکه‌های متعدد مثل شبکه‌های میان سازمان‌ها، شبکه‌ی درون‌سازمانی، شبکه‌های شخصی، شبکه‌های کامپیوتری و شبکه‌های فرامرزی که اطلاعات از طریق آن‌ها منتقل می‌شود. با توجه به قدرت این شبکه‌ها در تبادل اطلاعات و ایجاد اجماع درخصوص رهیافت‌های جدید، نقش بسیار مهمی در ارتقای سطح اصلاحات و تضمین پایداری آن‌ها در جوامع دارد.

تولید شده در موسسه خدمات مشاوره ای جوانان وپژوهشهای اجتماعی آستان قدس رضوی


قیمت: 25,000 ریال خرید این محصول
برچسب ها : شبکه‌سازی اجتماعی با نگاهی به... , فعالان فرهنگی

تبلیغات

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر

پیگیری سفارش

برای پیگیری مرسولات و سفارشات شناسه سفارش خود را وارد کنید

تبلیغات

امکانات سایت

????? ????? ?? ????? ????