رهایی از وابستگی واستقلال ناسالم

رهایی از وابستگی واستقلال ناسالم

به‌طور کلی رسیدن به استقلال شرایطی خوشایند را تداعی می‌کند. این درحالی است که در روابط بین انسان ها، به‌ویژه روابط زناشویی، این تفکر بدون آشنایی با استقلال سالم، چیزی جز آشفتگی و اختلاف را به ارمغان نمی‌آورد در مقابل، وابستگی در رابطه‌ی سالم می‌تواند وضعیتی شوق‌انگیز باشد. این کتاب با بیان باید و نبایدهای هویت فردی و استقلال شخصیت می‌تواند در شناخت مرزهای استقلال و وابستگی سالم و ناسالم مخاطب خود را مدد رساند.


این اثر کوشیده است با نثری روان، دلایل ایجاد و شکل‌گیری وابستگی و ا ستقلال ناسالم را تحلیل و بررسی کند و علاوه بر این با ارائه‌و تحلیل مثال و فصل‌هایی نظیر راه رهایی از استقلال ناسالم ،مهارت‌های لازم برای وابستگی سالم و ... راهکارهای علمی را در این حوزه بیان کند.


گزیده‌ای از متن کتاب:

ممکن است در زندگی با کسانی ارتباط داشته باشیم که به نظر افراد مستقلی می‌آیند. پشتکار، اراده‌ی قوی و همت بالا از جمله ویژگی‌های این افراد که در نگاه اول ما را مجذوب خود کرده است. اما به مرور زمان متوجه شده‌ایم که در شخصیت این ا فراد دشواری‌های خاصی وجود دارد، برقراری ا رتباط مداوم و صمیمانه با این افراد بسیار دشوار و گاهی غیرممکن است...

تولید شده در موسسه خدمات مشاوره ای جوانان وپژوهشهای اجتماعی آستان قدس رضوی

قیمت: 15,000 ریال خرید این محصول
برچسب ها : رهایی از وابستگی واستقلال ناسالم , خانواده پویا اهواز

تبلیغات

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر

پیگیری سفارش

برای پیگیری مرسولات و سفارشات شناسه سفارش خود را وارد کنید

تبلیغات

امکانات سایت

????? ????? ?? ????? ????