بهشت را به خانه ببر

بهشت را به خانه ببر

به‌طور کلی استحکام خانواده، ضامن حفظ حرمت و کرامت انسان است و برای زیستن آدمی، هیچ محیطی دلپذیر‌تر ازکانون گرم خانواده نیست.آیین پربار اسلام به مسأله‌ی خانواده از جهات گوناگون پرداخته است، رعایت این اصول، صمیمیت و نیک بختی را چون چشمه‌ای گوارا در خانواده جاری می‌سازد.
روابط میان اعضای خانواده و پرداختن به این مهم، از موضوعاتی است که به زیبایی در کلام رضوی جلوه‌گر شده است.هدف این کتاب ارائه‌ی مهم‌ترین اصول اخلاقی خانواده در بیان این امام همام است.


خانواده کوچک‌ترین واحد اجتماعی و سنگ بنای اولیه‌ی اجتماعی انسانی است که سلامت جامعه‌ی بشری به آن وابسته است. این نهاد مقدس در منابع دینی ما نیز یکی از حوزه‌های مورد توجه بوده است و حجم آیات و احادیث مرتبط با حوزه‌ی خانواده مؤید این معنا است. کتاب «بهشت را به خانه‌ات ببر» با گردآوری بخشی از سخنان امام رضا (ع) درباره‌ی مفاهیم اساسی خانواده و توضیح و تشریح پیرامون آن می‌توانند مخاطبان خود را در ساختن یک خانواده‌ی اسلامی یاری رساند.

گزیده‌ای از متن کتاب:
«هر مردی که همسرش را خوشنود کند، خداوند در قیامت مسرورش خواهد کرد.»
یکی از وظایف زن و مرد نسبت به هم، حفظ شادی و نشاط یکدیگر است. شادکامی در زندگی زناشویی، یکی از مهم‌ترین شاخص‌های سلامت و بهداشت روانی است. شادی، چراغی است که کانون خانواده را فروزان نگه می‌دارد.

تولید شده در موسسه خدمات مشاوره ای جوانان وپژوهشهای اجتماعی آستان قدس رضوی

قیمت: 11,000 ریال خرید این محصول
برچسب ها : بهشت را به خانه ببر , آستان مهر , محصولات مشاوره ای , خانواده پویا

تبلیغات

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر

پیگیری سفارش

برای پیگیری مرسولات و سفارشات شناسه سفارش خود را وارد کنید

تبلیغات

امکانات سایت

????? ????? ?? ????? ????