بازی حماسه آلواتان

بازی حماسه آلواتان

اين بازي رايانه‌اي در 8 مرحله و به سبک تيراندازي اول شخص پياده‌سازي گرديده است که با نگاهي به دلاوري‌هاي سردار شهيد محمود کاوه در منطقه آلواتان توليد شده است و در ساخت آن تلاش شده با ياري گرفتن از تجربيات ارزنده همرزم شهيد کاوه، فضايي واقعي و ملموس و منطبق با حال و هواي جنگ خلق شود.

نکته مهم ديگري که در اين بازي رايانه‌اي حائز اهميت مي‌باشد، هوش مصنوعي بازي و تنوع رفتار کاراکترهاي خودي و دشمن است و تلاش شده همواره بازيکن در موقعيت‌هاي تازه و درگيرکننده‌اي قرار گيرد. ماموريت‌هاي گوناگون و اقليم‌هاي متفاوت هر مرحله مي‌تواند جذابيت‌هاي فراواني براي بازيکن به همراه داشته باشد. در نهايت در اين بازي رايانه‌اي سعي شده بازيکن هر چه بيشتر با دلاوري‌هاي اين اسطوره‌هاي واقعي آشنا گردد .

 

قیمت: 50,000 ریال خرید این محصول
برچسب ها : بازی حماسه آلواتان , خرید پستی , خرید پستی بازی حماسه آلواتان اورجینال ، خرید بازی حماسه آلواتان اورجینال ، خرید پستی بازی حماسه آلواتان ، خرید بازی حماسه آلواتان ، خرید پستی بازی حماسه آلواتان اورجینال ، بازی حماسه آلواتان ، خرید حماسه آلواتان ، بازی حماسه آلواتان اورجینال ، خرید اینترنتی بازی حماسه آلواتان اورجینال

تبلیغات

نظرات

محمد جواد تاریخ : پنجشنبه 20 اسفند 1394 ساعت '14:29
چجوری بازی رو بخرم رو دکمه ی خرید کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته لطفا راهنمایی کنید من ای بازی رو لازم دارم اونم ضروری.
ارسال نظر

پیگیری سفارش

برای پیگیری مرسولات و سفارشات شناسه سفارش خود را وارد کنید

تبلیغات

امکانات سایت

????? ????? ?? ????? ????